Gears Of War Kill Team – Shadow War Armageddon

Niedawno GW wydało Shadow War: Armageddon – reinkarnację Necromundy, skirmisha w klimatach 41 millenium.

Gra od razu przypadła mi do gustu ze względu na klimatyczne zasady, bezciśnieniowe nierówne scenariusze (fabularne) oraz interesujący (acz chyba trochę za prosty) mechanizm kampanii.

Mimo iż dysponuję ponad 25 modelami Scoutów Space Marines, od razu wiedziałem, że nie będę nimi grał! Przede wszystkim ze względu na kiepski w moim odczuciu wygląd modeli. Drugim równie ważnym powodem była chęć skonwertowania modeli na pomysł, który kiedyś widziałem w internetach. Oczywiście poważnie rozważałem  granie inną frakcją (Dark Eldars) jednak po kilku testowych grach stwierdziłem, że Scoutami będzie mi się dobrze grało. Wracając do pomysłu na konwersję to należą się ukłony dla użytkownika Urza, którego modele oraz schemat malowania były dla mnie w ogóle powodem, dla którego zwróciłem uwagę na zakon SM Relictors. Jego konwersje Scoutów tutaj i tutaj były genialne i już 2 lata temu kupiłem odpowiednie bitsy. Niestety ilość pracy jaką trzeba było włożyć była ogromna, więc do standardowej gry w WH40k używałem zwykłych Scoutów.

Jednak przy okazji gry typu skirmish, gdzie zabawa odbywa się maksymalnie 10 modelami nie mogłem sobie odpuścić okazji na konwersję. Oto rezultat – na razie 6 modeli, aby zacząć kampanię, reszta dorobi się wkrótce. Oczywiście ręce na magnesach.

Od lewej: Chief, Hammer, Ghost, Psycho, Mad Mike, Mort.

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s